Міжнародна конференція "Шацьке поозер'я у світовій та українській історії"

24-26 травня у м.Луцьку та селищі Шацьк відбулася XLV Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція "Минуле і сучасне Волині та Полісся: Шацьке поозер'я у світовій та українській історії", що об'єднала дослідників з різних куточків України, Польщі, Росії та Казахстану. Конференція організована Управлінням культури Волинської облдержадміністрації, Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки, Волинським краєзнавчим музеєм, Музеєм Замойських у Замості, Музеєм археології та етнографії Слобідської України Харківського національного університету ім. Василя Каразина, ДП "Волинські старожитності", Волинською обласнолю організацією Національної спілки краєзнавців України, Громадською організацією "Волинський регіональний центр історичних досліджень", Харківським міським національним громадьким об'єднанням казахстанців "Бірлік".

З привітальним словом до учасників конференції виступили представник Надзвичайного і Повноважного Посла Казахстану в Україні З.Турісбекова, декан історичного факультету Анатолій Шваб, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк, директор музею Замойських в Замості Анджей Урбанські.

Під час конференції було презентовано новий науковий проект "Трансєвразія", покликаний об'єднати сили українських, казахстанських та польських вчених у вивченні спільної світової культурної спадщини, популяризації історії та археології України, Казахстану, Польщі.

Ще до проведення конференції у видавництві "Волинські старожитності" вийшов збірник її матеріалів.

ДП "Волинські старожитності"

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us