Позиції ХМНООК «БІРЛІК» щодо нових законів

17 января 2014 г. Бирлик Просмотров: 1850
Бирлик

Правление ХМНООК "«БІРЛІК»" підтримує посилення кримінальної відповідальності за здійснення екстремістської діяльності, яка поширюється у суспільстві та підриває основи державності.

Боротьба з екстремізмом ведеться у всіх розвинутих країнах, законодавством яких передбачена заборона проведення екстремістських зборів та утворення екстремістських об'єднань. Діють законодавчі обмеження свободи тих висловлювань, що проголошують насильницькі дії та крайній націоналізм.

Парламентська асамблея Ради Європи рекомендує прийняти законодавство з метою запровадження адміністративних процедур, які б перешкоджали розповсюдженню екстремістської ідеології за допомогою нових інформаційних технологій.

У резолюції № 1754 2010 року "Боротьба з екстремізмом: досягнення, недоліки та невдачі" Парламентська асамблея Ради Європи закликала держави-члени Ради Європи забезпечити застосування заходів покарань щодо публічних закликів до насильства, расової дискримінації та нетерпимості, а також запровадити в законодавство положення про боротьбу з розпалюванням расової ненависті або з її пропагандою.

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us