Святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан!

В вівторок 12 грудня Керівництво Ради Національних спільнот України на запрошення казахської діаспори відвідало офіційний прием надзвичайного та повноважного посла Республіки Казахстан в Україні та республіки Молдове 
, присвячений святкуванню Дня Незалежності Республіки Казахстан.До зустрічі, яка пройшла в столичному п’ятизірковому готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv», долучилося багато високопоставлених гостей.

На початку святкування Надзвичайним Та Уповноваженим Послом Республіки Казахстан Ордабаєвим Саматом Ісламовичем було зазначено, що під керівництвом Лідера Країни Нурсултана Абішевіча Назарбаєва за роки незалежності Казахстан відбувся як політично стабільна держава із розвиненою економікою та авторитетної зовнішньою політикою.

Також, з днем Незалежності казахстанців привітав народний депутат, керівник групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Казахстан Руслан Демчак.

Під час зустрічі керівництво ради привітало господина посла та в його особі, всю громадськість Казахстана з національним святом та запросило господіна посла прийнять участь в Форуме національних спільнот України.

Крім того, налагоджено конструктивний діалог з радником- посланником та аташе по культурі стосовно постійної співпраці.

КОРЕЦЬКИЙ Николай, Джамиль Аязбаев,Валеев Емир,Инеш Кдирова,Аванесян Ашот,

Медина Бондаренко, Макка Каражанова

Усіма учасниками розмови була визначена актуальність у проведені міжнаціонального діалогу з приводу проблем, які стоять перед Казахстаном та Украіноі сьогодні.
Також, були обговорені та поставлені плани на майбутній рік.

На думку всіх учасників діалогу, який пройшов в дружній атмосфері, традиційна щорічна промоція організована посольством, пройшла не тільки цікаво, а й продуктивно.

http://www.radaspilnot.org.ua/svyatkuvannya-dnya-nezalezhnosti-respubliki-kazaxstan/

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Оставьте комментарий!

Имя и сайт используются только при регистрации

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

(обязательно)