Свято національних культур в обласному притулку для неповнолітніх

15 грудня у переддень новорічних свят обласний притулок для неповнолітніх "Гармонія" відвідали діти з національно-культурних об'єднань області: товариства корейської культури, товариства греків «Геліос», грузинського товариства "Сакартвелло", колективу "Перлина Азербайджану", товариства азербайджансько - української дружби "Достлуг" і "Вірменського товариства культурних зв'язків".

Діти розповіли одноліткам про традиції зустрічі Нового року на їх етнічній батьківщині, виконали національні запальні танці та пісні. Також гості привезли безліч подарунків: м'які іграшки, одяг, солодощі. Підприємці суспільства казахстанців "Бірлик" закупили вихованцям притулку зимове взуття, настільні ігри, книги. Господині з товариства "Достлуг" власноруч виготовили пахлаву і шакербуру, грузини подарували фрукти та чурчхелу.

Зустріч відбулася в рамках акції "Всі ми діти твої, Харківщино!", Організованої управлінням внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

Харківська обласна державна адмністрація

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us