Відбувся інтернаціональний молодіжний Благофест «Єдина Країна – Єдина Родина»!

В рамках проекту «Міжнародної толерантності» 28 червня в ТРЦ «Караван» пройшла масштабна подія – Інтернаціональний молодіжний Благофест «Єдина Країна – Єдина Родина».

Концертна програма була блискавичною та напрочуд різноманітною. Адже учасниками стали представники різних національних громад міста.

Грузинська обласна благодійна громада «Метехі» та «Вірменська національна громада» представили танцювальні номери із запальними народними танцями. Окрім того, гості змогли прийняти участь у спільному майстер-класі та спробувати себе у вірменських та грузинських танцях.

Громада азербайджанських жінок міста Харкова «Айнур Хатун» підготувала яскраві та витончені вокальні та хореографічні номери. Що й казати про костюми ручної роботи, якими пишалися на святі всі громади, адже вони блищали у світлі софітів, наче зірки на небі.

Сюрпризи тривали один за одним. На святі витупив молодший склад групи

«Експресія» від Єврейського студентського культурного центру. Також «Hillel» заохотив дітей

до ігор, спонсором подарунків до конкурсів став ТРЦ «Караван».

Всіх нас об’єднує щира українська земля. І багатство культурної спадщини України представили пісенні виступи вокальної шоу-группи « Новые люди» та вокально-танцювального ансамблю «Талісман».

Харківська міська громада «Гелиос» вразила чуттєвою піснею, адже Греція – це культура кохання.

На святі були виставлені експозиції, які захопили гостей свята своєю автентичністю: грузинської, вірменської, казахської, грецької та азербайджанської громад.

Харківське міське національне громадське об'єднання казахстанців «Бірлік» представило свою гордість та красу – вокальний виступ Медини Бондаренко з піснею про Україну.

Справжні українські танці у національних костюмах представили: Студіясучасного танцю "АРиРА" та ансамбль народного танцю «Сонячне cвітло».

Танець з віночками, а також номери: «Мова єднання» та «Українська полька» підкреслили ідею нашого фестивалю толерантності, молоді, та краси.

Вокальна шоу-група «Новые люди» подарувала нам спів своєї юної зірки Єлизавети Токарєвої, яка виступала декілька разів протягом заходу. А від дитячого ансамблю «Талісман» виступали солістка та дует з українськими піснями в сучасному оформленні.

Активну участь у святі прийняли також волонтери Обласної Громадської Організації «Мир» Ганна Кононенко та Сергій Шупішов з Фонду «Возлюби».

Анна, яка дуже добре вправляється із дітьми, працювала в майстерні з боді-арту. Діткам дуже сподобалася ця ідея і вони охоче приходили до неї намалювати милі малюночки, добре нам відомі з дитинства – квіточки, метеликів, зірочки.

Сергій проявив неабиякий творчий підхід до роботи аніматора. У образі величезної доброї акули він фотографувався, танцював і навіть приймав участь у майстер-класах.

І звичайно, наші рідні волонтери БО «ВБФ «Єдина Родина», які запрошували всіх до свята та допомагали у організації, їх було важко не помітити, адже вони завжди веселі, активні і у доброму гуморі.

А волонтер БО «ВБФ «Єдина Родина» Вероніка Чупріна приголомшила всіх своїм експромтом, провівши для гостей свята танцювальний майстер-клас. Дівчина сміливо рушила до сцени та проявила чималу винахідливість та творчість. Ось вона – справжня енергія та молодість.

Вихованець Шевченківського інтернату, Володимир – наш постійний помічник та зірка наших заходів, як завжди, із самого рання прибув до Каравану. З командою наших молодших волонтерів вони сумлінно працювали у Вовиній майстерні, допомагаючи гостям навчатися незвичному декору.

А інший вихованець інтернату, Ігор Чихічена, як і завжди, вразив всіх своїм мелодійним голосом, а також хореографічним талантом. Також він навчав всіх бажаючих своєму танцювальному флешмобу.

Ведучими Благофесту «Єдина Країна – Єдина Родина» були: представник Єврейського студентського культурного центру «Hillel» Дмитро Головинов та співробітники БО «ВБФ «Єдина Родина» Марина Краснова та Анна Жигаліна.

Також ми щиро дякуємо за участь майстрів хенд-мейду Олені та Маргариті, які презентували свої роботи у нашому Соціальному магазині - витончених іграшок та композицій для інтер'єру.

Символічним для цього заходу стало дефіле у національних костюмах всіх учасників концерту у супроводі української пісні Тараса Петриненко «Україна». У постановці танцю допомогла хореограф Олена Пушкарьова.

Визначним стало те, що всі представники різних громад та культур почувалися в єдиному родинному колі, яке поєднало всіх у загальній атмосфері добра, тепла і любові.

Кожен з присутніх отримав величезне задоволення, масу нових вражень, і навіть спробував себе у новому хобі.

Ми всі одна сім’я, Єдина ми Родина!

>

Источник http://www.edyna-rodyna.com.ua/component/cobalt/item/23-novini/68-vidbuvsia-internatsionalnyi-molodizhnyi-blahofest-yedyna-kraina-yedyna-rodyna.html

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Оставьте комментарий!

Имя и сайт используются только при регистрации

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

(обязательно)