Запрошення на тренінг «Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень» студентів та викладачів ВНЗм. Харків

МОЛОДІЖНАГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СВІТЛО»

02100, м. Київ, вул. Бажова 2, оф. 23

Тел.: +380 (95) 372 91 79; +380 (44) 229 54 61

svitlo.simferopol@gmail.com

www.svet.crimea.ua

Контактна особа

Антон Плаксун

+380(95) 372 91 79

Громадська організація «Світло» (svet.crimea.ua) запрошує до участі у практичних тренінгах«Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень»:

- студентів;

- викладачів;

- представників місцевих громадських організацій;

- регіональних журналістів.

Тренінги присвячені питанням розвитку студентського самоврядування в ВНЗ України в контексті демократичних змін освітнього законодавства України.

Тренінги проводиться для представників Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської та Харківської областей.

На тренінгах будуть розглянуті наступні теми:

- новації в Законі України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування;

- студентське самоврядування – можливості та методи впливу на владу;

- «студентська Рада – студентська влада» або чому важливо займатися активної громадською діяльністю;

- старт та проведення вдалої громадської кампанії.

Тренери – відомі в України експерти з практичних аспектівстудентського самоврядування та проведення громадських кампаній.

Тренінги відбудуться в листопаді та грудні 2014 року умістах Харків, Миколаїв, Запоріжжя та Дніпропетровськ.

Перший тренінг відбудеться 16 листопада у м. Харків, у приміщенні центру "Спалах" м. Харків вул. Демченка 6. Початок: 10:00.

Загальна тривалість – 6 годин (з перервами на кава-брейкі).

Дати проведення наступних тренінгів для представників Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областейбудуть оголошенні на початкулистопада 2014.

Участь у тренінгах є безкоштовною, організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгів.

Для участі у першомутренінгу просимо не пізніше 13листопадазаповнити анкету учасника (яка знаходиться за цим посиланням http://goo.gl/forms/jlnnVrfIQ9

Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 14 листопада.

Найактивніші учасники тренінгів будуть мати нагоду прийняти участь у освітньої поїздці до ВНЗ м. Львова для обміну досвідом щодо найвдаліших практикстудентського самоврядування. Також для них буде проведений конкурс міні-грантів у рамках котрого будуть підтримані 2 найбільш вдалих проекти, спрямованих на розвиток студентського самоврядування.

З усіх питань, пов'язаних з проектом, можна звертатися за тел. +380 44 229 54 61та+380 95 37291 79. Або за адресою: svitlo.simferopol@gmail.com.

У жовтні 2014 року громадська організація «Світло» почала реалізацію проекту «Розвиток студентського самоврядування в ВНЗ Півдня та Сходу України в контексті демократичних перетворень».

Мета проекту - активізація руху студентського самоврядуванняв південно-східному регіоні України та створення громадського діалогу між молоддю з Заходу та Сходу.

Ми вважаємо, що активна та широка участь молоді в органах студентського самоврядування в період навчання у ВНЗ - це найважливіший крок для побудови активної особистості, яка вміє відстоювати власні та громадські інтереси при взаємодії з владою. Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, формування майбутньої демократичної еліти нації .

Проект передбачає навчання молоді з півдня та сходу новим можливостям самоврядування згідно до нової редакції Закону України "Про вищу освіту". Проектом передбачений діалог молоді з різних областей України та візити студентів з південно-східних областей до Львова для ознайомлення з найкращими практикам самоврядування. Проектом також передбачений Конкурс міні-грантів з кращих практик студентського самоврядування серед учасників проектних заходів.

У ході проекту буде створений молодіжний студентський рух «Студентська Рада – студентська влада!», який об’єднає найактивніших учасників проекту, які представлятиме ВНЗ та молодіжні громадські організації зі всієї України.

Проект реалізується при підтримці Посольства США в Україні.

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Оставьте комментарий!

Имя и сайт используются только при регистрации

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

(обязательно)